LISTA STARTOWA DO BIEGU         LISTA STARTOWA DO MARSZU


UWAGA!

Na liście widnieją tylko osoby z dokonaną opłatą startową
i zweryfikowanym zgłoszeniem przez moderatora.

 



LISTA STARTOWA DO BIEGU NA 5 km

Numer Startowy Imię i Nazwisko Miejscowość Dodatkowe klasyfikacje Klub
1 Alicja Walnedziak Malbork M.M.M. FOLTA ACTIVE MALBORK
VIP Andrzej Sikora Malbork WP, M.M.M. 22. BLT
21 Marcin Gadowski Elbląg - Drużyna Meritum Bank
i Partnerzy
22 Dawid Józefowicz Malbork WP, M.M.M. -
23 Karolina Gibas Malbork WP, M.M.M. WSOSP DĘBLIN
24 Rafał Rykała Malbork M.M.M. -
25 Andrzej Hnatyszyn Prabuty - -
26 Klaudia Hapka Tczew - -
27 Marzena Hapka Tczew - -
28 Rafał Szutta Tczew - -
29 Marcin Kożuch Tczew - Eaton Running Team
30 Anna Kukuć-Kwapiszewska Elbląg - Meritum Bank i Partnerzy
31 Tomasz Rychlewski Czernin    
32 Jarosław Wojciechowski Tczew - LOT KOCIEWIE
33 Zbigniew Wesołowski Skórcz - Aktywni Kociewiacy
34 Małgorzata Czapiewska Brodnica N.P.M. -
35 Maciej Czapiewski Brodnica N.P.M. -
36 Mariusz Prokop Elbląg - STOKROTKI ELBLĄG
37 Anna Prokop Elbląg - STOKROTKI ELBLĄG
38 Teresa Kisielewska Elbląg N.P.M. STOKROTKI
39 Marek Kisielewski Elbląg N.P.M. -
40 Małgorzata Siedlik Braniewo - Rim Tim Team
41 Jarosław Jernat Elbląg WP 22. BLT
42 Cezary Wilk Pasłęk - -
43 Piotr Sztejner Malbork WP, M.M.M. 22 Baza Lotnictwa Taktycznego
44 Przemysław Gibas Malbork WP, M.M.M. 22. BLT
45 Mirosław Śmigaj Gdynia - -
46 Dawid Zych Elbląg WP -
47 Lech Piotrowski Sztum - LKS ZANTYR SZTUM
48 Arkadiusz Mateusiak Elbląg N.P.M. -
49 Piotr Rumkowski Gdynia - Biegam bo nie lubie stać w miejscu
50 Leon Treć Sztum - -
51 Aleksandra Korzeniowska Elbląg N.P.M. -
52 Dawid Korzeniowski Elbląg N.P.M. -
53 Damian Kukczyński Rybki WP Biegający Tczew
54 Magdalena Błaszak Malbork M.M.M., N.P.M. -
55 Roman Błaszak Malbork M.M.M., N.P.M. -
56 Rafał Majewski Elbląg - Stokrotki
57 Agnieszka Majewska Elbląg - Stokrotki
58 Marzena Dziwulska Elbląg N.P.M. -
59 Zbigniew Dziwulski Elbląg N.P.M. -
60 Anna Jakubowska Pasłęk - Biegam bo lubię Pasłęk
61 Agnieszka Pleszewicz-Hoffmann Elbląg - JetSystem Active Team
62 Beata Filipiak Elbląg - JetSystem Active Team
63 Piotr Szczepaniak Olsztyn - AKM Olimp Olsztyn
64 Małgorzata Mateusiak Elbląg N.P.M -

LISTA STARTOWA DO MARSZU NORDIC WALKING NA 5 km

Numer Startowy Imię i Nazwisko Miejscowość Klub
16 Janina Kryśkiewicz Złotów -
17 Agnieszka Milachowska Złotów -


Darmowa strona domowa na Beepworld
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!