LISTA STARTOWA DO BIEGU         LISTA STARTOWA DO MARSZU


UWAGA!

Na liście widnieją tylko osoby z dokonaną opłatą startową
i zweryfikowanym zgłoszeniem przez moderatora.

 



LISTA STARTOWA DO BIEGU NA 5 km

Numer Startowy Imię i Nazwisko Miejscowość Dodatkowe klasyfikacje Klub
1 Alicja Walendziak Malbork M.M.M. ACTIVE MALBORK
2 Beata Gibas Malbork M.M.M., N.P.M. BETY RUN
3 Ewa Łużyńska Gościszewo N.P.M -
4 Andrzej Sikora Malbork WP,
M.M.M.
22. BLT
5 Andrzej Gibas Malbork WP,
M.M.M., N.P.M.
22. BLT
6 Grzegorz Łużyński Gościszewo N.P.M. -
7 Tomasz Spychalski Malbork WP,
M.M.M
22. BLT
8 Patryk Burda Malbork WP,
M.M.M.
ACTIVE MALBORK
/ 22. BLT
9 Aniela Majewska Grodziczno WP,
N.P.M.
22. BLT
10 Marcin Sobiś Malbork WP 22. BLT
11 Tomasz Lechowski Malbork WP,
M.M.M.
DBLMW GDYNIA
12 Marek Marcinkowski Malbork WP,
M.M.M.
ACTIVE MALBORK
/ 22. BLT
13 Maciej Wiśniewski Malbork WP,
M.M.M.
22. BLT
14 Daniel Taras Malbork WP ACTIVE MALBORK
/ 22. BLT
15 Zbigniew Potorski Malbork WP,
M.M.M.
22. BLT
16 Zenon Kaszubowski Malbork M.M.M. ACTIVE MALBORK
17 Tomasz Walter Malbork WP,
M.M.M.
22. BLT
18 Piotr Sobolewski Żuławka Sztumska WP 22. BLT
19 Ewelina Rogowska Malbork M.M.M., N.P.M. 22. BLT
20 Mariusz Rogowski Malbork WP,
M.M.M., N.P.M.
22. BLT
21 Marcin Gadowski Elbląg - Drużyna Meritum Bank
i Partnerzy
22 Dawid Józefowicz Malbork WP,
M.M.M.
-
23 Karolina Gibas Malbork WP,
M.M.M.
WSOSP DĘBLIN
24 Rafał Rykała Malbork M.M.M. -
25 Andrzej Hnatyszyn Prabuty - -
26 Klaudia Hapka Tczew - -
27 Marzena Hapka Tczew - -
28 Rafał Szutta Tczew - -
29 Marcin Kożuch Tczew - Eaton Running Team
30 Anna Kukuć-Kwapiszewska Elbląg - Meritum Bank
i Partnerzy
31 Tomasz Rychlewski Czernin - -
32 Jarosław Wojciechowski Tczew - LOT KOCIEWIE
33 Zbigniew Wesołowski Skórcz - Aktywni Kociewiacy
34 Małgorzata Czapiewska Brodnica N.P.M. -
35 Maciej Czapiewski Brodnica N.P.M. -
36 Mariusz Prokop Elbląg - STOKROTKI ELBLĄG
37 Anna Prokop Elbląg - STOKROTKI ELBLĄG
38 Teresa Kisielewska Elbląg N.P.M. STOKROTKI
39 Marek Kisielewski Elbląg N.P.M. -
40 Małgorzata Siedlik Braniewo - Rim Tim Team
41 Jarosław Jernat Elbląg WP 22. BLT
42 Cezary Wilk Pasłęk - -
43 Piotr Sztejner Malbork WP,
M.M.M.
22. BLT
44 Przemysław Gibas Malbork WP,
M.M.M.
22. BLT
45 Mirosław Śmigaj Gdynia - -
46 Dawid Zych Elbląg WP -
47 Lech Piotrowski Sztum - LKS ZANTYR SZTUM
48 Małgorzata Mateusiak Elbląg N.P.M. -
49 Arkadiusz Mateusiak Elbląg N.P.M. -
50 Piotr Rumkowski Gdynia - Biegam bo nie lubie stać w miejscu
51 Leon Treć Sztum - -
52 Aleksandra Korzeniowska Elbląg N.P.M. -
53 Dawid Korzeniowski Elbląg N.P.M. -
54 Damian Kukczyński Rybki WP Biegający Tczew
55 Magdalena Błaszak Malbork M.M.M., N.P.M. -
56 Roman Błaszak Malbork M.M.M., N.P.M. -
57 Rafał Majewski Elbląg - Stokrotki
58 Agnieszka Majewska Elbląg - Stokrotki
59 Marzena Dziwulska Elbląg N.P.M. -
60 Zbigniew Dziwulski Elbląg N.P.M. -
61 Anna Jakubowska Pasłęk - Biegam bo lubię Pasłęk
62 Agnieszka Pleszewicz-Hoffmann Elbląg - JetSystem Active Team
63 Beata Filipiak Elbląg - JetSystem Active Team
64 Piotr Szczepaniak Olsztyn - AKM Olimp Olsztyn
65 Marta Apanowicz Elbląg N.P.M. -
66 Radosław Apanowicz Elbląg N.P.M. APACZE TEAM
67 Karolina Daniłów Gdańsk - -
68 Roman Janik Kwidzyn - -
69 Aneta Ligman Gdańsk - -
70 Wojciech Oliński Malbork M.M.M. ACTIVE MALBORK
71 Jerzy Jaskot Malbork M.M.M niezrzeszony
72 Dorota Wicka Gościcino - ProFanRun Gościcino
73 Paweł Kępiński Hel - ProFanRun Gościcino
74 Marcin Kołodziejski Gościcino - ProFanRun Gościcino
75 Krystian Roszman Hel - -
76 Barbara Nabakowska Gdańsk - Maraton
77 Kamila Wiedmann Elbląg - -
78 Jacek Paluszak Elbląg - -
79 Barbara Czerwień Elbląg - STOKROTKI
80 Krystyna Zielińska Malbork M.M.M. Weteran Malbork
81 Bożena Znarowska Elbląg - Ortopedia Elbląg
82 Adam Serocki Elbląg WP JW 5330 Elbląg
83 Katarzyna Żytkiewicz Gdańsk - -
84 Krystian Dramiński Malbork M.M.M. -
85 Andrzej Marek - - BRAK WYPEŁNIONEGO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO
86 Sylwester Hejmowski Gdynia WP -
87 Małgorzata Iwaszkiewicz Elbląg - -
88 Lucjan Chrząstkowski Elbląg - El-Aktywni
89 Karol Przewlekły Malbork WP, 
M.M.M.
-
90 Kamilla Siedlaczek Gronowo Górne - -
91 Łukasz Żółtański Malbork WP, 
M.M.M.
22. BLT
92 Dawid Mach Wejherowo - One Person Team
93 Cezary Skurtys Gdynia -

Biegam Bo Nie lubię.....
Stać w Miejscu

94 Paweł Szczygłowski Gdańsk - PGB Sportowa Paczka
95 Edyta Niedziela Barchnowy - PGB Sportowa Paczka
96 Bartosz Roman Gdańsk - PGB Sportowa Paczka
97 Sylwia Gołembowska Gdańsk - PGB Sportowa Paczka
98 Łukasz Lewicki Gdańsk - PGB Sportowa Paczka
99 Lidia Gringmann Gdańsk - PGB Sportowa Paczka
100 Andrzej Kwiatkowski Gdańsk - PGB Sportowa Paczka
101 Sylwia Kurczewska Gdańsk - PGB Sportowa Paczka
102 Anna Kunkel Gdańsk - PGB Sportowa Paczka
103 Anna Wojdyr Gdańsk - PGB Sportowa Paczka
104 Grzegorz Gutowski Rumia - PGB Sportowa Paczka
105 Łukasz Gładykowski Gniew - PGB Sportowa Paczka
106 Maciej Jakubowski Malbork M.M.M.
N.P.M.
PGB Sportowa Paczka
107 Ilona Jakubowska Gdańsk N.P.M. -
108 Martyna Rodacka-Wiśniewska Malbork M.M.M. Sport Life, Fitness-Relaks-Rekreacja
109 Justyna Bujak Gdynia - KUJATT RUNNERS TEAM
110 Kamila Gozdur Malbork N.P.M. -
111 Sławomir Gozdur Malbork N.P.M. -
112 Agnieszka Szymkowiak Malbork M.M.M. -
113 Wojciech Kujatt Gdynia - KUJATT Runners Team
114 Krzysztof Lisogórski Sztum - LKS Zantyr Sztum
115 Paweł Rakoczy Gdynia - JOLA & PAWEŁ BIEGIEM PRZEZ ŻYCIE
116 Bartek Zdziennicki Sztum - LKS Zantyr Sztum
117 Paulina Cicherska Malbork M.M.M. Sport life
118 Sylwia Styk Malbork M.M.M. Sport life
119 Joanna Dreiforth Malbork M.M.M. Sport Life Malbork
120 Tomasz Chabowski Sztum - -
121 Dariusz Przybylski Sztum - -
122 Henryk Urban Kwidzyn - ALUSIA TEAM
123 Paweł Topolewski Kwidzyn WP 22. BLT
124 Piotr Dmitrzak Sztum WP LKS Zantyr Sztum
125 Wojciech Serzysko Malbork - -
126 Hanna Arendt-Szczubiała Gdańsk - Myk Myk Team
127 Marzena Nowakowska Malbork M.M.M., N.P.M. Sport Life Malbork
128 Wojciech Nowakowski Malbork WP,
M.M.M., N.P.M.
Kuźnia Endorfin
129 Andrzej Kik Gdańsk - ZKM Gdańsk
130 Michał Błachut Malbork - Sport Life Malbork
131 Zbigniew Tocha Skórcz - Aktywni Kociewiacy
132 Rafał Dyro Gniew - -
133 Arkadiusz Matejuk Malbork M.M.M. BEZTLENOWI MALBORK
134 Artur Bieszke Malbork M.M.M. BEZTLENOWI MALBORK
135 Joanna Grycner Starogard Gdański - ROCOCO
136 Piotr Grycner Starogard Gdański - -
137 Tomasz Hapke Gardeja - -
138 Waldemar Szumski Gdańsk - -
139 Grzegorz Majer Malbork WP,
M.M.M.
22. BLT
140 Adam Wendowski Malbork WP -
141 Natalia Noworadzka Malbork M.M.M. SŁ0DKI SMOK
142 Leszek Kapusta Malbork WP -
143 Jerzy Tchórzewski Gdańsk - -
144 Jarosław Szewczyk Nowy Dwór Gdański - -
145 Grażyna Witka Garczegorze N.P.M -
146 Piotr Witak Garczegorze N.P.M. -
147 Małgorzata Dordzik Elbląg - -
148 Wojciech Konieczny Elbląg - -
149 Anna Kosińska Malbork M.M.M. Sportlife
150 Wiesław Chwiałkowski Toruń N.P.M. -
151 Ewa Chwiałkowska Toruń N.P.M. -
152 Jagoda Burzyńska Malbork M.M.M. Sportlife
153 Tomasz Molenda Malbork M.M.M. Grupa Malbork
154 Zbigniew Zawadzki Malbork M.M.M. -
155 Joanna Gruźlewska Lubawa - Lubawa Kocha Biegać
156 Joanna Gajewska Lubawa - Lubawa Kocha Biegać
157 Izabela Rykaczewska Lubawa - Lubawa Kocha Biegać
158 Dorota Kawka Lubawa - Lubawa Kocha Biegać
159 Dorota Wrońska Lubawa - Lubawa Kocha Biegać
160 Katarzyna Jachowska Lubawa - Lubawa Kocha Biegać
161 Mateusz Jereczek Gronowo Górne - -
162 Anna Stupak Gdynia - siostry
163 Małgorzata Stupak Gdynia - siostry
164 Karolina Zalewska Starogard Gdański - -
165 Zbigniew Kaszuba Miłoradz - -
166 Krzysztof Sawirski Gdynia - GromBiega
167 Kamil Markowski Sztum - LKS Zantyr Sztum
168 Paweł Markiewicz Elbląg - -
169 Agata Serzysko Malbork M.M.M. -
170 Dagmara Radecka Malbork M.M.M. -
171 Wojciech Peek Elbląg - -
172 Rafał Plewiński Gdynia - Akademia Biegania
173 Wojciech Tołkacz Malbork M.M.M. Grupa Malbork
174 Magdalena Witkiewicz Elbląg - -
175 Justyna Konkolewska Stare
Pole
- -
176 Marlena Balkiewicz Elbląg - -
177 Wojciech Tybuś Starogard Gdański WP 22. BLT
178 Łukasz Tybuś Starogard Gdański WP 22. BLT
179 Patrycja Stasiak Pasłęk - -
180 Adam Figurski Malbork M.M.M. Weteran Canoe Team Malbork
181 Arkadiusz Dzikowski Sopot - -
182 Justyna Gajdek Gdynia - -
183 Radosław Majewski Iława WP,
N.P.M.
22. BLT
184 Ilona Mańczak Gdańsk - -
185 Mariusz Jaczewski Gdynia - -
186 Michał Dolistowski Gdynia N.P.M. K.F.M. - UDO
187 Kamila Dolistowska Gdynia N.P.M. K.F.M. - UDO
188 Daniel Urbaniak Gdynia - K.F.M. - UDO
189 Anna Konopka Olsztyn - Myk Myk Team
190 Beata Dorsz Gdynia - -
191 Beata Siłakowska Malbork M.M.M. -
192 Joanna Gołębiewska Braniewo - -
193 Karolina Mejer Gdańsk - Myk Myk team
194 Monika Pałuba Malbork M.M.M. Monia Active
195 Grzegorz Gruchała Sulęczno - GeorgeKushTeam
196 Marta Kubińska Malbork M.M.M. Sport Life Malbork
197 Łukasz Przybytkowski Malbork WP -
198 Dariusz Koman Sztum WP 22. BLT
199 Andrzej Łukomski Sztum - LKS ZANTYR SZTUM
200 Zuzanna Głombiowska Gdynia - -
201 Monika Bruszewska-Głombiowska Gdynia - -
202 Michał Cybulski Malbork WP -
203 Wojciech Góraczyński Tczew - Sportowy Tryb Życia
204 Artur Szmidt Malbork WP,
M.M.M.
-
205 Alicja Fiałek Malbork M.M.M. GRUPA MALBORK
206 Sławomir Łabuda Braniewo WP JRF Team Braniewo/JW 4260 Elbląg
207 Piotr Stefaniak Lębork - Łeba Mors Poland Morsy Łebskie
208 Jarosław Koch Malbork M.M.M. -
209 Karolina Keslinke Gdynia N.P.M. -
210 Łukasz Keslinke Gdynia N.P.M. -
211 Karolina Brzozowska Pasłęk - -
212 Joanna Kamińska Pasłęk - -
213 Piotr Jaros Nowy Dwór Gdański - -
214 Bogdan Cebula Sztum - LKS Zantyr Sztum
215 Aleksandra Toporek Przodkowo - -
216 Beata Gill Gdynia - -
217 Leszek Mielewczyk Lębork - LTS Lębork
218 Piotr Sanecki Pasłęk - KB Biegam Bo Lubię Pasłęk
219 Patryk Sanecki Pasłęk - KB Biegam Bo Lubię Pasłęk
220 Julia Kochanowska Ostróda - -
221 Damian Zawadzki Malbork M.M.M. Grupa Malbork
222 Grzegorz Pachucy Malbork - -
223 Przemysław Ciok Warszawa - -
224 Oktawia Markowska Malbork M.M.M. -
225 Anna Miecznikowska Elbląg - -
226 Dariusz Kondra Malbork M.M.M. -
227 Agnieszka Stolarów Malbork M.M.M. ACTIVE MALBORK
228 Urszula Sawicka Nowy Staw - -
229 Łukasz Lehle Malbork WP -
230 Katarzyna Kondratowicz Pasłęk - HARDY TEAM
231 Jarosław Wolski Tczew - Biegający Tczew
232 Katarzyna Syldatk Malbork - Sport Life
233 Jan Giembicki Sztum - LKS Zantyr Sztum
234 Sylwia Krawczyk Malbork M.M.M. -
235 Marzena Stasiak Pasłęk - HARDY TEAM
236 Jolanta Głodnicka Malbork M.M.M. SMOKI
237 Anna Główczewska Tczew N.P.M. -
238 Grzegorz Główczewski Tczew N.P.M. -
239 Cezary Macikowski Susz - -
240 Przemysław Zajączkowski Malbork M.M.M. -
241 Łukasz Laskowski Malbork M.M.M. -
242 Karol Pikała Malbork M.M.M. Beztlenowi Malbork
243 Danuta Grodel Gronowo Górne - -
244 Stefan Dobak Szamotuły - K.B. SZAMOTUŁY
245 Krzysztof Barcikowski Malbork M.M.M. GRUPA MALBORK
246 Łukasz Pyszora Sztum - -
247 Patryk Polikowski Sopot WP ORP Iskra
248 Krzysztof Dąbrowski Sopot - -
249 Beata Królik Pasłęk N.P.M. Pasłęk
250 Jacek Królik Pasłęk N.P.M. Pasłęk
251 Patryk Bereza Tczew - -
252 Katarzyna Pankowska Iława - Iława biega
253 Iga Zaleśkiewicz Susz WP 7 BOW Słupsk
254 Iwona Wszelak Kulice - -
255 Mariusz Wszelak Kulice - -
256 Rafał Chętnik Sztum - LKS ZANTYR SZTUM
257 Stanisław Śmigielski Braniewo WP 9 BBKPanc
258 Krzysztof Dąbrowski Braniewo WP 9 BBKPanc
259 Łukasz Celi Elbląg - -
260 Joanna Wlazło Malbork M.M.M., N.P.M. -
261 Tomasz Wlazło Malbork WP,
N.P.M.
22. BLT
262 Anna Smolińska-Szpigiel Braniewo N.P.M. GKS Gmina Braniewo
263 Piotr Szpigiel Braniewo WP,
N.P.M.
JW 2980
264 Cezary Kowalczyk Braniewo - -
265 Agnieszka Błażewicz Elbląg - -
266 Artur Kuźma Braniewo WP -
267 Daniel Kamieniak Elbląg - -
268 Krzysztof Aleksandrowicz Tczew - Biegający Tczew
269 Krzysztof Spalk Sztum - LKS ZANTYR SZTUM
270 Paweł Szymkowiak Malbork M.M.M. Grupa Malbork
271 Andrzej Czapiewski Gdynia WP -
272 Alicja Jędrzejczak Tczew - -
273 Jarek Kwiatkowski Malbork M.M.M. FLOWERS TEAM
274 Andrzej Szysler Susz - Zespół Szkół im.
I. Kosmowskie w Suszu
275 Radek Wojtal Straszyn - OGIEŃ
276 Joanna Królik Braniewo N.P.M. BRANIEWO
277 Dariusz Królik Braniewo N.P.M. BRANIEWO
278 Wioleta Horn-Stachowiak Siemierowice - -
279 Łukasz Kuciński Elbląg - -
280 Paulina Dembek Gdynia N.P.M. -
281 Michał Dembek Gdynia N.P.M. -
282 Marcin Nagórko Braniewo WP JW 2980
283 Andrzej Walczyński Elbląg - -
284 Joanna Rzatkowska Sztum - LKS Zantyr Sztum
285 Luiza Czyrko Olsztyn - -
286 Marzena Stulczewska Braniewo N.P.M. Braniewskie Morsy
287 Jerzy Stulczewski Braniewo N.P.M. Rim Tim Team
288 Dorota Gołąb Olsztyn - biegnę, tylko dokąd?
289 Łukasz Laskowski Gdynia - K.F.M-UDO
290 Karolina Sojka Malbork M.M.M. Sport Life Malbork
291 Sandra Mateńka Malbork - -
292 Wiktor Gajdus Gdańsk - Lechia Gdańsk / VRC
293 Mariusz Koralewski Kwidzyn - KWIDZYN BIEGA
294 Arkadiusz Zięba Gdańsk - -
295 Grzegorz Limanowski Braniewo WP -
296 Patryk Skrzyński Malbork M.M.M. rolnicza
297 Sebastian Jankowski Starogard Gdański - -
298 Dorota Brillowska Malbork M.M.M. -
299 Bartosz Łowicki Pruszcz Gdański - -
300 Agnieszka Sępińska Gdynia - -
301 Ryszard Sikora Pasłęk - BBL Pasłęk
302 Patryk Przekwas Dankowo - -
303 Karolina Stachowicz Skórcz - SKL Filippides
304 Andrzej Małkowski Chwaszczewo WP CHOCZEWO
305 Mirosław Anaczkowski Sztum - LKS Zantyr Sztum
306 Izabela Żebrowska Braniewo WP jw 2980 Braniewo
307 Agnieszka Dudek Braniewo N.P.M. -
308 Waldemar Dudek Braniewo N.P.M. jw 2980 Braniewo
309 Agnieszka Walendziak Jeżewo N.P.M. RUNNERS TEAM JEŻEWO
310 Klaudiusz Walendziak Jeżewo WP
N.P.M.
RUNNERS TEAM JEŻEWO
311 Piotr Seńko Malbork WP
M.M.M.
22. BLT
312 Kinga Górska Gdynia - -
313 Łukasz Czyplis Braniewo - -
314 Adam Jasnoch Malbork M.M.M. -
315 Karol Filipiuk Elbląg - -
316 Monika Rapacka Pasłęk - KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK
317 Grzegorz Rapacki Pasłęk - KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK
318 Stefan Grefka Łąk - -
319 Jagoda Kukawka Pruszcz Gdański N.P.M. -
320 Daniel Kukawka Pruszcz Gdański N.P.M. -
321 Teresa Motyl Gdańsk - -
322 Wojciech Rogowski Pelplin - -
323 Maria Deptulska Tczew - -
324 Tomasz Deptulski Tczew - -
325 Roman Kwaśniewski Starogard Gdański - KKB
326 Ewelina Szwajorek Olsztyn - -
327 Tomasz Jurewicz Elbląg - Sparta Kwietniewo
328 Jan Bożyszkowski Sztum - LKS Zantyr
329 Dorota Urbanowicz Elbląg - -
330 Jagoda Przybysz Pomorska Wieś - Pomorska Wieś Family Team
331 Jarosław Przybysz Pomorska Wieś - Pomorska Wieś Family Team
332 Wojciech Korsaj Stary Targ - -
333 Agnieszka Tuligłowska Wejherowo - -
334 Marek Laskowski Malbork WP 22. BLT
335 Krzysztof Święty Kwidzyn WP 17 WBZ
336 Katarzyna Bukowska Elbląg - Rehactivity Elbląg
337 Mateusz Wlazło Malbork M.M.M. POW
338 Paweł Oliwiński Biała Góra - LKS Zantyr Sztum
339 Klaudia Gmińska Gdańsk - -
340 Zygfryd Liban Tczew - biegajacytczew
341 Bogusław Malarczyk Kwidzyn - BRAK WYPEŁNIONEGO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO
342 Łukasz Piątek Malbork WP -
343 Robert Stolarów Malbork M.M.M. ACTIVE MALBORK
344 Anna Osińska Malbork M.M.M. ACTIVE MALBORK
345 Sebastian Ratajczyk Malbork M.M.M. Pomezania Malbork
346 Paweł Bator Malbork WP
M.M.M.
22.BLT
347 Kamil Fijołek Malbork WP
M.M.M.
BRAK WYPEŁNIONEGO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO
348 Bartosz Maćkiewicz      
349 Mateusz Rapacki      
350 Wojciech Siporski      
351 Paweł Ankiewicz      
352 Aleksandra Jakimczuk      
353 Stanisław Jakimczuk      
354 Magdalena Rożyk      
355 Krzysztof Rożyk      
356 Błażej Lewandowski      
357 Joanna Firer      
358 Dorota Serafin      
359 Joanna Chomnicka      
360 Piotr Rutkowski      
361 Andrzej Kotuła      
362 Marcin Groszkowski      
363 Andrzej Czarnecki      
364 Anna Guzenda      
365 Kamil Gawryś      
366 Edyta Lichacz      
367 Artur Fiszer      
368 Krzysztof Dyas      
369 Ilona Radecka      
370 Andrzej Głąb      
371 Krzysztof Głąb      
372 Angelika Pyzik-Kapszewicz      
373 Dorota Weinar      
374 Andrzej Kościelny      
375 Aleksandra Kurnyta      
376 Katarzyna Stecka      
377 Andrzej Stecki      
378 Mariusz Wilczyński      
379 Michałl Saja      
380 Aneta Ostrowska      
381 Emilia Olechnowicz      
382 Tomasz Reszka      

LISTA STARTOWA DO MARSZU NORDIC WALKING NA 5 km

Numer Startowy Imię i Nazwisko Miejscowość Klub
1 Monika Kosianowska Malbork PoCHODZE z Malborka
2 Bożena Kopczyk Malbork PoCHODZE z Malborka
3 Millena Ruszkowska Malbork PoCHODZE z Malborka
4 Anita Szymula Malbork PoCHODZE z Malborka
5 Barbara Wróbel Malbork PoCHODZE z Malborka
6 Iwona Wądołowska Malbork -
7 Renata Rybakowska Malbork PoCHODZE z Malborka
8 Izabela Łukasiewicz Malbork -
9 Beata Reichert Malbork -
10 Janina Kryśkiewicz Złotów -
11 Agnieszka Milachowska Złotów -
12 Barbara Kalinska Jazowa JazowaRun
13 Krystyna Szot Radawnica -
14 Marcin Jankowski Elbląg -
15 Elżbieta Szczypek Słupsk -
16 Teresa Żelazo Malbork U3W
17 Krystyna Maksuła Malbork U3W
18 Anna Stefaniak Lębork -
19 Ewa Niedziułka Malbork -
20 Rafał Toporek Przodkowo -
21 Anna Korwel Gdynia chodzezkijami
22 Dorota Koćko Malbork -
23 Anna Gawryluk Malbork -
24 Aleksandra Bortkun Gdynia  
25 Marek Szudarski Słupsk -
26 Edward Szudarski Słupsk DWA KIJE SŁUPSK
27 Saturnina Wilkołek-Szudarska Słupsk DWA KIJE SŁUPSK
28 Olga Olszewska Złotów -
29 Hanna Godlewska Damnica -
30 Elwira Piotrowska Sztum LKS ZANTYR SZTUM
31 Hanna Szymankowska Lębork -
32 Eugeniusz Szymanowski Lębork -
33 Janina Sikorra Lędziechowo -
34 Krystyna Chodzińska Malbork U3W
35 Ewa Smilgin Malbork -
36 Ania Filipska Gdańsk -
37 Beata Sawaniewska Malbork -
38 Teresa Badysiak Elbląg -
39 Celina Kraszewska Malbork SP5
40 Marianna Maliszewska Elbląg -
41 Marek Maliszewski Elbląg -
42 Bożena Truchan-Bajer - BRAK WYPEŁNIONEGO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO
43 Piotr Bajer - BRAK WYPEŁNIONEGO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO
44 Bożena Olszewska Złotów -
45 Małgorzata Potrykus    
46 Stanisław Potrykus    
47 Agata Szacik    
48 Adriana Tofil    
49 Adrian Tofil    
50 Andrzej Chodak    


Darmowa strona domowa na Beepworld
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!