Lista startowa biegu

Lista startowa marszu

                                                                                           

Ostatnia aktualizacja listy 04.03 g. 00:46

Kolejna aktualizacja listy 05.03 g. 21:00

Lista startowa
Numer Startowy Imię i Nazwisko Miejscowość Opłata startowa WP Drużyna
1 Alicja WALENDZIAK Malbork TAK NIE Grupa Malbork
2 Beata WÓJCIK Prabuty TAK NIE Kwidzyn Biega
3 Piotr WÓJCIK Prabuty TAK NIE Kwidzyn Biega
4 Andrzej SIKORA Malbork TAK TAK 22. Baza Laotnictwa Taktycznego
5 Marcin SOBIŚ Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
6 Klaudiusz WALENDZIAK Jeżewo TAK TAK RunnersTeam Jeżewo
7 Łukasz PIĄTEK Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
8 Damian KUKCZYŃSKI Rybaki TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
9 Andrzej GIBAS Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
10 Tomasz LECHOWSKI Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
11 Tomasz SPYCHALSKI Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
12 Piotr SOBOLEWSKI Dzierzgoń TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
13 Andrzej SADOWSKI Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
14 Andrzej CZARNECKI Chełmno TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
15 Krzysztof WĄSIK  Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
16 Maciej WIŚNIEWSKI Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
17 Mariusz ROGOWSKI Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
18 Tomasz WALTER Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
19 Kamil DOBROWOLSKI Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktyczngo
20 Daniel TARAS Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
21 Marek MARCINKOWSKI Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
22 Tadeusz KLEIN Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
23 Tomasz BASARAB Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
24 Aniela PEDYNKOWSKA Grodziczno TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
25 Radosław MAJEWSKI Iława TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
26 Marek LASKOWSKI Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego WSP
27 Patryk BURDA Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
28 Jerzy KRAUZE Malbork TAK TAK 22 Baza Lotnictwa Taktycznego
29 Magdalena WEISBROT Laskowice TAK NIE RunnersTeam Jeżewo
30 Krzysztof LISOGÓRSKI Sztum TAK NIE LKS Zantyr Sztum
31 Zenon KASZUBOWSKI Malbork TAK NIE Grupa Malbork
32 Anna KUKUĆ-KWAPISZEWSKA Elbląg TAK NIE Meritum  Bank i Partnerzy
33 Emila CZOP Malbork TAK NIE  
34 Waldemar KUBIC Malbork TAK NIE Programiści też umieją biegać...! http://bieganiew sieci.pl
35 Jan GIEMBICKI Sztum TAK NIE LKS Zantyr Sztum
36 Roman JANIK Kwidzyn TAK NIE KWIDZYN BIEGA
37 Bożena ZNAROWSKA Elbląg TAK NIE Draczynski Team
38 Adam SEROCKI Elbląg TAK NIE JW 4808 Draczynski Team
39 Bartek ZDZIENNICKI Sztum TAK NIE LKS Zantyr Sztum
40 Marcin GADOWSKI Elbląg TAK NIE Meritum Bank i Partnerzy
41 Wiesław CZOP Malbork TAK NIE  
42 Cezary WILK Pasłęk TAK NIE  
43 Marta KONOPKA Nowy Dwór Gdański TAK NIE  
44 Dawid ZYCH Elbląg TAK TAK  
45 Andrzej DEMCZUK Elbląg TAK NIE  
46 Jerzy TCHÓRZEWSKI Pasłęk TAK NIE KB BBL Pasłęk
47 Paulina LIPSKA Dzierzgoń TAK NIE  
48 Kasia SIWEK Jeżewo TAK NIE RunnersTeam Jeżewo
49 Robert KOPIŃSKI Kwidzyn TAK NIE KWIDZYN BIEGA
50 Michał TRĘBACZ Elbląg TAK NIE  
51 Agnieszka STOLARÓW Malbork TAK NIE Grupa Malbork
52 Robert STOLARÓW Malbork TAK NIE Grupa Malbork
53 Emilia ROGOWSKA-KONAT Mikoszewo TAK NIE  
54 Grzegorz KONAT Mikoszewo TAK NIE  
55 Paulina PYRZEWSKA Grudziądz TAK NIE RunnersTeam Jeżewo
56 Alicja FIAŁEK Malbork TAK NIE Grupa Malbork
57 Ryszard GROLL Susz TAK NIE  
58 Dorota KNIOŁA Grudziądz TAK TAK RunnersTeam Jeżewo
59 Rafał PLEWIŃSKI Gdynia TAK NIE Akademia Biegania
60 Waldmar KWIDZIŃSKI Elbląg TAK TAK  
61 Anieszka BONA Jeżewo TAK NIE RunnersTeam Jeżewo
62 Iwona WSZELAK Kulice TAK NIE  
63 Mariusz WSZELAK Kulice TAK NIE  
64 Radosław SADŁOS Kwidzyn TAK NIE Kwidzyn Biega
65 Patryk SANECKI Pasłęk TAK NIE BBL Pasłęk
66 Agnieszka KOTARSKA Gdańsk TAK NIE Rh+ Gdańsk
67 Piotr KOTARSKI Gdańsk TAK NIE Rh+ Gdańsk
68 Piotr WÓJCIK Gdynia TAK NIE Morsik
69 Tomasz HAJDUKIEWICZ Elbląg TAK NIE  
70 Dorota TARNOWSKA Nowy Dwór Gdański TAK NIE  
71 Piotr ŚPICA Jeżewo TAK NIE RunnersTeam Jeżewo
72 Angelika WOJCIECHOWSKA Laskowice TAK NIE RunnersTeam Jeżewo
73 Janusz JĘDRAL Jeżewo TAK NIE RunnertTeam Jeżewo
74 Michał SULKOWSKI Gdańsk TAK NIE  
75 Katarzyna KACZANOWSKA Nowy Dwór Gdański TAK NIE NDG Biega
76 Agnieszka SIENNICKA Nowy Dwór Gdański TAK NIE NDG Biega
77 Piotr SZPIGIEL Braniewo TAK TAK JW. 2980
78 Sylwia STEFAN Jeżewo TAK NIE RunnersTeam Jeżewo
79 Dawid WAŚNIEWSKI Malbork TAK TAK  
80 Krzysztof BARCIKOWSKI Malbork TAK NIE Grupa Malbork
81 Maciej FRANKIEWICZ Malbork TAK NIE Grupa Malbork
82 Marek MAJEWSKI Olsztyn TAK NIE  
83 Katarzyna BEJNAR Olsztyn TAK NIE  
84 Mirosław ŚMIGAJ Gdynia TAK NIE  
85 Barbara NABAKOWSKA Gdańsk TAK NIE  
86 Aleksandra KAMIŃSKA Jeżewo TAK NIE RunersTeam Jeżewo
87 Krzysztof LISZEWSKI Kwidzyn TAK NIE MASTER
88 Piotr SZTEJNER Malbork TAK TAK  
89 Łukasz PRZYBYTKOWSKI Malbork TAK TAK 22. Baz Lotnictwa Taktycznego
90 Joanna KAMIŃSKA Pasłęk TAK NIE  
91 Katarzyna BRZOZOWSKA Pasłęk TAK NIE  
92 Aneta WORSKA Ostrołęka TAK NIE  
93 Kamil ZIELIŃSKI Gdańsk TAK NIE  
94 Kamila ANACZKOWSKA Malbork TAK NIE Grupa Malbork
95 Adam FIGURSKI Malbork TAK NIE Słodki Smok
96 Kamil KASAK Jeżewo TAK NIE RunnersTeam Jeżewo
97 Przemysław GIBAS Malbork TAK TAK  
98 Filip UCHMAN Gdynia TAK NIE  
99 Agata TUCHOLSKA Elbląg TAK NIE  
100 Marta JELENIEWSKA Elbląg TAK NIE KB Biegam bo lubie Pasłęk
101 Piotr SANECKI Pasłęk TAK NIE KB Biegam bo lubie Pasłęk
102 Agata BARNAŚ Malbork TAK NIE Grupa Malbork
103 Krzysztof BARNAŚ Malbork TAK NIE Grupa Malbork
104 Wojciech SERZYSKO Malbork TAK NIE  
105 Tomasz MOLENDA Malbork TAK NIE Grupa Malbork
106 Arkadiusz MATEJUK Malbork TAK NIE Beztlenowi Malbork
107 Bogdan CEBULA Sztum TAK NIE LKS Zantyr Sztum
108 Paweł MACIEJEWSKI Tczew TAK NIE  
109 Ryszard TARASIEWICZ Braniewo TAK NIE  
110 Leon TREĆ Sztum TAK NIE

LKS Zantyr Sztum

111 Norbert SZMISZKE Braniewo TAK NIE  
112 Grzegorz LISIUS Nowy Dwór Gdański TAK NIE  
113 Dariusz SUWAŁA Braniewo TAK TAK  
114 Roman JASKOT Malbork TAK NIE Grupa Malbork
115 Marta ĆWIRKO-GODYCKA Malbork TAK NIE Grupa Malbork
116 Łukasz ĆWIIRKO-GODYCKI Malbork TAK NIE Grupa Malbork / MKS TRIATHLON Malbork
117 Marcin POLAŃSKI Sztutowo TAK NIE  
118 Martyna BRODZIK Lisewo Malborskie TAK NIE  
119 Stanisław ŚMIGIELSKI Braniewo TAK TAK  
120 Cezary KOWALCZYK Braniewo TAK TAK  
121 Grzegorz LIMANOWSKI Braniewo TAK TAK  
122 Jacek FALARZ Orneta TAK TAK  
123 Mariusz SOBIERSKI Braniewo TAK TAK JW. 2980
124 Jerzy JASKOT Malbork TAK NIE  
125 Sylwia STYK Malbork TAK NIE Sport Life Malbork
126 Piotr GRYCNER Starogard Gd TAK NIE  
127 Wojciech TOŁKACZ Malbork TAK NIE Grupa Malbork
128 Joanna DREIFORTH Malbork TAK NIE Sport Life Malbork
129 Rafał SZUTTA Tczew TAK NIE Eaton Running Team
130 Paweł RAKOCZY Gdynia TAK NIE Jola & Paweł Biegiem przez Życie!!!
131 Małgorzata SIEDLIK Braniewo TAK NIE Rim Tim Team Braniewo
132 Łukasz KUCIŃSKI Elbląg TAK NIE  
133 Jarosław MAMCARZ Tczew TAK NIE WOPR Tczew
134 Wojciech OLIŃSKI Malbork TAK NIE Grupa Malbork
135 Piotr RUMKOWSKI Gdynia TAK TAK  
136 Tomasz RYCHLEWSKI Czernin TAK NIE  
137 Adam CZERWIŃSKI Elbląg TAK TAK Meritum Bank i Partnerzy
138 Marzena STULCZEWSKA Braniewo TAK NIE  
139 Jerzy STULCZEWSKI Braniewo TAK NIE Rim Tim Team
140 Anna KOSIŃSKA Malbork TAK NIE Sport Life Malbork
141 Kamila STUDZIŃSKA Malbork TAK NIE Sport Life Malbork
142 Paulina CICHERSKA Malbork TAK NIE Sport Life Fitness - Relaks - Rekreacja Malbork
143 Anna BĄGORSKA Malbork TAK NIE Sport Life Malbork
144 Andrzej GŁĄB Malbork TAK NIE MKS Triathlon Malbork
145 Ewa JURCZYK Grudziądz TAK NIE Akademia Biegania Grudziądz
146 Piotr STEFANIAK Lębork TAK NIE Klub Morsa Łeba
147 Tomasz JAWOREK Gdynia TAK NIE  
149 Aleksandra ROMAN Gdańsk TAK NIE  
150 Radosław KURLETO Malbork TAK NIE  
151 Jarosław KOCH Malbork TAK NIE Grupa Braneckiego
152 Wojciech NOWAKOWSKI Malbork TAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
153 Agnieszka DEPTULSKA Tczew TAK NIE  
154 Tomasz DEPTULSKI Tczew TAK NIE Tczewski Stow. Radioorientacji Sportowej
155 Mateusz DEPTULSKI Tczew TAK NIE Sambor Tczew
156 Wojciech KONIECZNY Elbląg TAK NIE  
157 Łukasz ZINIEWICZ Malbork TAK NIE  
158 Marcin KRAWCZYK Łódź TAK NIE szakale
159 Patryk SKRZYŃSKI Malbork TAK NIE Grupa Malbork
160 Katarzyna SYLDAKT Tczew TAK NIE  
161 Kasia CZARNOCKA Elbląg TAK NIE  
162 Karol PIKAŁA Malbork TAK NIE  
163 Michał WINIARSKI Grudziądz TAK NIE  
164 Krzysztof MIESZANEK Elbląg TAK NIE KA.DM
165 Andrzej HNATYSZYN Prabuty TAK NIE  
166 Piotr DMITRZAK Sztum TAK NIE  
167 Aleksandra KUREK Malbork TAK NIE  
168 Jerzy KRZAK Gdańsk TAK NIE TKKF Rozstaje
169 Leszek GRABAN Pruszcz Gdański TAK TAK 49 Baza Lotnicza
170 Marek PROTOKOWICZ Malbork TAK TAK  
171 Roman BŁASZAK Malbork TAK NIE  
172 Andrzej KIK Gdańsk TAK NIE Morsy Gdańskie
173 Grażyna WITKA Garczegorze TAK NIE Klub Mors Łeba
174 Piotr WITKA Garczegorze TAK NIE Klub Mors Łeba
175 Daniel KASPRZAK Gdynia TAK TAK  
176 Michał BŁACHUT Malbork TAK NIE Sport Life Malbork
177 Dorota WICKA Gościcino TAK NIE  
178 Paweł KĘPIŃSKI Hel TAK TAK  
179 Tomasz NOWACKI Malbork TAK NIE  
180 Justyna GROSZ Gdańsk TAK NIE  
181 Łukasz GROSZ Gdańsk TAK NIE  
182 Bartosz ROMAN Gdańsk TAK NIE Pocztowa Grupa Biegowa
183 Edyta NIEDZIELA Brachnowy TAK NIE  
184 Anna KUNKEL Gdańsk TAK NIE  
185 Sylwia KURCZEWSKA Gdańsk TAK NIE Pocztowa Grupa Biegowa
186 Julita FISZER Gdańsk TAK NIE Pocztowa Grupa Biegowa
187 Maciej JAKUBOWSKI Malbork TAK NIE Pocztowa Grupa Biegowa
188 Łukasz PYSZORA Sztum TAK NIE  
189 Marta KRAWCZYK Łódź TAK NIE Szakale
190 Mieczysław DOBRENKO Sztum TAK NIE LKS Zantyr Sztum
191 Tomasz SCHÜTZ Gdynia TAK NIE Dark Side Runners
192 Magdalena BŁASZAK Malbork TAK NIE  
193 Magda BUCEWKA Sztum TAK NIE LKS Zantyr Sztum
194 Joanna GOŁĘBIEWSKA Braniewo TAK NIE  
195 Robert GOŁĘBIEWSKI Braniewo TAK TAK  
196 Bożena ADAMCZYK Pasłęk TAK NIE KS Biegam Bo Lubię Pasłęk
197 Zbigniew ADAMCZYK Pasłęk TAK NIE KS Biegam Bo Lubię Pasłęk
198 Andrzej KOTUŁA Gdynia TAK TAK SZCZENURZE
199 Dawid BIELSKI Szczytno TAK NIE KWP Olsztyn
200 Krzysztof BYSZEWSKI Susz TAK NIE  
201 Paweł ŚMISTEK Starogard Gdański TAK NIE  
202 Dariusz SOSIŃSKI Sztum TAK TAK LKS Zantyr Sztum
203 Waldemar SZCZUKA Tczew TAK NIE  
204 Jan BOŻYKOWSKI Sztum TAK NIE LKS Zantyr Sztum
205 Stefan DOBAK Szamotuły TAK NIE KB Szamotuły
206 Elżbieta TUWALSKA Grabowiec TAK NIE GWSH Gdańsk
207 Rafał MIERZEJEWSKI Pruszcz Gdański TAK NIE FC Bayern Monachium
208 Krzysztof ALEKSANDROWICZ Tczew TAK NIE Biegający Tczew
209 Krystyna NICKEL Czernin TAK NIE  
210 Janusz NICKEL Czernin TAK NIE  
211 Marek DACKIEWICZ Malbork TAK NIE MCKiE Malbork
212 Lech PIOTROWSKI Sztum TAK NIE LKS Zantyr Sztum
213 Patrycja SKWARCZYŃSKA Malbork TAK NIE  
214 Grzegorz KULIK Malbork TAK NIE  
215 Martyna LUTEREK Sztum TAK NIE  
216 Zbigniew TOCHA

Skórcz

TAK NIE Aktywni Kociewiacy
217 Michał TOCHA Skórcz TAK NIE  
218 Zbigniew WESOŁOWSKI Skórcz TAK NIE Aktywni Kociewiacy
219 Darek BRZESKI Braniewo TAK NIE  
220 Sławomir ROZENBERG Sztum TAK NIE LKS Zantyr Sztum
221 Katarzyna JANKOWSKA Jamielnik TAK NIE  
222 Tomasz HAPKE Wilkowo TAK NIE  
223 Elżbieta MERYK Gościszewo TAK NIE Grupa Malbork
224 Ewelina MERYK Gościszewo TAK NIE sympatyczka Grupy Malbork
225 Radosław MERYK Gościszewo TAK NIE Grupa Malbork
226 Arkadiusz HULL Elbląg TAK NIE DUAL TEAM
227 Joanna SZYNKIEWICZ Elbląg TAK NIE DUAL TEAM
228 Anna CHUDZICKA Sieradz TAK TAK  
229 Marzena NOWAKOWSKA Malbork TAK NIE Sport Life Malbork
230 Michał WILEŃSKI Dąbrówno TAK NIE Gospodarstwo Rolne Wileński
231 Magdalena RÓŻYK Gdynia TAK NIE

biegamyrazem / OKNOBUR-GDYNIA

232 Krzysztof RÓŻYK Gdynia TAK NIE  
233 Krzysztof PROCHNA Frombork TAK NIE  
234 Tomasz GUT Gdańsk TAK NIE  
235 Krzysztof SPALK Sztum TAK NIE LKS Zantyr Sztum
236 Magdalena SKWAREK Gdynia TAK NIE KS Pidrina Gdynia
237 Piotr SKWAREK Gdynia TAK NIE KS Pidrina Gdynia

238

Marcin MIKUŚ Pelplin TAK NIE Biegający Tczew
239 Piotr GĄSIOR Susz TAK NIE  
240 Krystian GĄSIOR Susz TAK NIE UKS TRS Susz
241 Andrzej ŁUKOMSKI - PROSZĘ O PILNY KONTAKT Z ORGANIZATOREM 791 730 224   TAK    
242 Anna MIECZNIKOWSKA Elbląg TAK NIE  
243 Ewelina PAPROCKA Obliwice TAK NIE GKS Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska
244 Marlena NOWOSIELSKA Sztum TAK NIE  
245 Piotr NOWOSIELSKI Sztum TAK NIE LKS Zantyr Sztum
246 Bartosz JEROMIN Malbork TAK NIE Grupa Malbork
247 Agnieszka JEROMIN Malbork TAK NIE Grupa Malbork
248 Ryszard HUZAR Malbork TAK TAK Autyzm jest wśród nas
249 Karol KALIŚ Susz TAK NIE LKS Zantyr Sztum
250 Piotr GAŁUSZKA Gdynia TAK NIE  
251 Agnieszka DUDEK Braniewo TAK NIE JW. 2980
252 Waldemar DUDEK Braniewo TAK TAK JW. 2980
253 Dariusz ANISZEWSKI Gardeja TAK NIE  
254 Marcin KRASOŃ Elbląg TAK NIE  
255 Krzysztof LECH Tczew TAK NIE  
256 Aleksandra JAKIMCZUK Braniewo TAK NIE Braniewski
257 Grzegorz MAKOWSKI Starogard Gdański TAK NIE  
258 Adrian GRECZYCHO Elbląg TAK NIE  
259 Marta GOC-KOZAKIEWICZ Kwidzyn TAK NIE Kwidzyn Biega
260 Adam KRAUSE Elbląg TAK NIE  
261 Dominika PAWŁOWICZ Nowy Dwór Gdański TAK NIE NDG Biega
262

Beata KONIECZKA-POLKOWSKA

Nowy Dwór Gdański TAK NIE  
263 Piotr ROSIŃSKI Wejherowo TAK NIE Pro-Cars
264 Rafał ZIEMBOWICZ Braniewo TAK NIE  
265 Andrzej CHAJA Malbork TAK NIE Sport Life Malbork
266 Tomasz ŁAWRYNOWICZ Tczew TAK NIE  
267 Krzysztof DOLAŃSKI Gdańsk TAK NIE  
268 Kamila GOZDUR Malbork TAK NIE Sort Life - Fitness - Relaks - Rekreacja Malbork
269 Izabela USELIS Gdynia TAK NIE  
270 Magdalena BABICKA Grudziądz TAK NIE Akademia Biegania Grudziądz
271 Adam KWIECIŃSKI Grudziądz TAK NIE  
273 Zbigniew WIŚNIEWSKI Chojnice TAK NIE Florian Chojnice
274 Karolina SZMAGLIŃSKA Chojnice TAK NIE Florian Chojnice
275 Jerzy Rudnik Chojnice TAK NIE Florian Chojnice
276 Anna TOBOLSKA Grudziądz TAK NIE FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA
277 Marek TOBOLSKI Grudziądz TAK NIE FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA
  Artur BIESZKE Malbork BRAK NIE Beztlenowi Malbork
  Małgorzata SZCZERBIŃSKA Malbork BRAK NIE MKS Triathlon Malbork
  Grzegorz WĄSIK Malbork BRAK NIE  
  Karina WIŚNIEWSKA Dzierzgoń BRAK NIE  
  Andrzej KOTŁA Gdynia BRAK TAK  
  Tomasz KOWALSKI Elbląg BRAK NIE  
  Arkadiusz DYLERT Malbork BRAK NIE Grupa Malbork
  Przemysław SANECKI Pasłęk BRAK NIE KS Biegam Bo Lubię Pasłęk
  Halina GAJEWSKA Olsztyn BRAK NIE Gajówka
  Andrzej GAJEWSKI Olsztyn BRAK NIE Gajówka
  Andrzej BADOWSKI Malbork BRAK NIE Grupa Malbork
  Daniel TATROCKI Gdynia BRAK NIE RunForFun Gdynia
  Małgorzata TUWALSKA Bobowo BRAK NIE GWSH Gdańsk
  Kamila GRZONKA Chojnice BRAK NIE Florian Chojnice
  Marek MRÓZ Malbork BRAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
  Kazimierz OSZUBSKI Bydgoszcz BRAK NIE 4RUN TEAM Bydgoszcz
           
           
  Błażej KRÓL Kębłowo BRAK TAK GKS Tęcza Nowa WIeś Lęborska
  Grzegorz KOŃCZYK Warszawa BRAK NIE  
  Grzegorz RAPACKI Pasłęk BRAK NIE KB Biegam Bo Lubię Pasłęk
  Monika RAPACKA Pasłęk BRAK NIE KB Biegam Bo Lubię Pasłęk
  Jakub SYROKA Malbork BRAK TAK  
  Piotr CZARNECKI Gdańsk BRAK NIE  
  Tomasz CHABOWSKI Sztum BRAK NIE  
  Dariusz PRZYBYLSKI Sztum BRAK NIE  
  Martyna RODACKA-WIŚNIEWSKA Malbork BRAK NIE  
  Dominika PAWŁOWICZ Nowy Dwór Gdański BRAK NIE  
  Jan SALEWSKI Gdynia BRAK NIE BPH Runner TEAM
  Łukasz PRZYBYTKOWSKI Malbork BRAK TAK 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
  Paweł BORAWSKI Starogard Gdański BRAK NIE KS TEAM RUN GDAŃSK
           
  Karolina Kamińska Jeżewo BRAK NIE RunnersTeam Jeżewo
  Adrian PABUCH Malbork BRAK NIE  
  Dawid KLAYBOR Jeżewo BRAK NIE RunnersTeam Jeżewo
  Patryk KASPEREK Starogard Gdański BRAK NIE KKB Starogard Gdański

 

 

 

MARSZ NORDIC WALKING

Numer Startowy Imię i Nazwisko Miejscowość Opłata startowa WP Drużyna
301 Marta CZERNIS Elbląg TAK NIE  
302 Barbara SZYPULIŃSKA Elbląg TAK NIE  
303 Joanna KURKOWSKA Elbląg TAK NIE  
304 Michał WOJNOWSKI Gdańsk TAK NIE  
305 Paulina STUKAN-WOJNOWSKA Gdańsk TAK NIE  
306 Czesława JAŹWIŃSKA Sztum TAK NIE  
307 Teresa RÓŻYK Gdynia TAK NIE chodzezkijami / OKNOBUR-GDYNIA
308 Bożena KOPCZYK Malbork TAK NIE Grupa Nordic Walking PoCHODZĘ z Malborka
309 Renata RYBAKOWSKA Malbork TAK NIE Grupa Nordic Walking PoCHODZĘ z Malborka
310 Anita SZYMULA Malbork TAK NIE Grupa Nordic Walking PoCHODZĘ z Malborka
311 Barbara KRAWCZYKOWSKA Sztum TAK NIE LKS Zantyr Sztum
312 Renata EWIAK Malbork TAK NIE U3W/Grupa Nordic Walking PoCHODZĘ z Malborka
313 Izabela ŁUKASIEWICZ Malbork TAK NIE  
314 Beata REICHERT Malbork TAK NIE  
315 Adrianna TOFIL Gdynia TAK NIE  
316 Adrian TOFIL Gdynia TAK NIE  
317 Krystyna CHODZIŃSKA Malbork TAK NIE U3W/Grupa Nordic Walking PoCHODZĘ z Malborka
318 Jan KOŁPAK Sztum TAK NIE  LKS Zantyr Sztum
319 Arkadiusz FILIP Gdynia TAK NIE  
320 Marcin JANKOWSKI Elbląg TAK NIE  
321 Jolanta RAKOCZY Gdynia TAK NIE Jola & Paweł Biegiem Przez Życie
322 Marta KUBIŃSKA Malbork TAK NIE Sport Life Malbork
323 Aneta DĄBROWSKA Malbork TAK NIE Sport Life Malbork
324 Elżbieta ZALEWSKA Malbork TAK NIE  
325 Marzena MELLOR Malbork TAK NIE  
326 Romuald ITRICH Czernin TAK NIE  
327 Sebastian MILACHOWSKI Złotów TAK NIE SBZZ Złotów
328 Joanna SZOT Radawnica TAK NIE SBZZ Złotów
329 Magdalena SZOT Radawnica TAK NIE SBZZ Złotów
330 Agnieszka MILACHOWSKA Złotów TAK NIE SBZZ Złotów
331 Krystyna SZOT Radawnica TAK NIE SBZZ Złotów
332 Bożena OLSZEWSKA Złotów TAK NIE SBZZ Złotów
333 Olga OLSZEWSKA Złotów TAK NIE SBZZ Złotów
334 Maria KUREK Malbork TAK NIE  
335 Dorota NERC Gdynia TAK NIE  
336 Ryszard KŁOPOTOWSKI Sztum TAK NIE LKS Zantyr Sztum
337 Krzysztofa PARAFINIUK Sztum TAK NIE  
338 Angelika PYZIK-KAPSZEWICZ Sztum TAK NIE  
339 Aleksandra BRZUSTEWICZ Malbork TAK NIE LKS Zantyr Sztum
340 Dorota ROSIŃSKA Wejherowo TAK NIE  
341 Helena STEFAŃSKA Sztum TAK NIE  
342 Barbara DĄBROWSKA-SIKORA Malbork TAK NIE PoCHODZĘ z Malborka
343 Aleksandra TOPOREK Przodkowo TAK NIE  
344 Rafał TOPOREK Przodkowo TAK NIE  
345 Wioletta TYBURSKA Elbląg TAK NIE  
346 Dorota DYMEK Malbork TAK NIE  
347 Monika KOSIANOWSKA Malbork TAK NIE  
  Brygida ŚMIGAJ Starogard Gdański BRAK NIE  
           
  Monika BORCZUCH Malbork BRAK NIE  
  Hanna KOSSOWSKA Malbork BRAK NIE  
  Kamila SŁOWKI Malbork BRAK NIE Sport Life Malbork
  Ryszard KŁOPOTOWSKI Sztum BRAK NIE LKS Zantyr Sztum
           
           
           

 

 


Darmowa strona domowa na Beepworld
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!